Najbardziej seksowne polskie aktorki [RANKING] [AKTUALIZOWANY]

1. Dorota Kamińska

Dorota Kamińska w “Karate po polsku”

“Karate po polsku” oglądałem oczywiście dla Zbigniewa Buczkowskiego w roli lokalnego rzezimieszka, ale przede wszystkim dla Doroty Kamińskiej.  Warto trenować karate, żeby zaimponować takiej kobiecie.

Jako Krystyna Chojnowska w serialu “Trapez”

2. Grażyna Wolszczak

Nie wiem, czy Grażyna Wolszczak pasuje do “Gali” lub na odwrót. A ma to jakieś znaczenie?

Nie mam za złe Jovicie Popovic, że zadała się z handlarzami narkotyków. Niekorzystnie, że ją zabili i Grażyna Wolszczak zagrała tylko mały epizod w “07 zgłoś się”, odcinku 19: “Zamknąć za sobą drzwi”.


3. Ania Przybylska


4. Anna Oberc

Centralnie gdzieś…

😉

– Anna Oberc powiada. I ma rację .Jeśli chodzi zaś o siedzenie, to krzesłu naprawdę niczego nie brakuje.

Nie mówmy o urodzie. Mówmy o miłości i uznaniu. To niczego nie zmienia, nawet w kłopotach. Pani Anna jest piękna. Kropka.

5. Anna Karolina Gorajska

Nie dziwię się Piotrkowi z “M jak miłość”, że mur moralności i wierności żonie kruszeje. Tylko dzięki scenariuszowi i konwencji serialu pan mecenas trzyma lędźwie w ryzach.

Mamy tu pisać o Annie Gorajskiej. Ale jakoś przyszła nam do głowy Magdalena Boczarska. Magda jest kilka lat starsza od Anny. Rozchwytywana przez reżyserów, ma być gwarancją sukcesu filmu. Za rolę w “Różyczce” daję jej sześć na sześć. W serialu “Zbrodnia” mnie nie przekonała, w “Królu” – połowicznie.

Annę Gorajską uważam za bardziej utalentowaną aktorkę. Z trudem się domyśliłem, że ta z “M jak miłość” i z “Dziewczyn ze Lwowa” to jedna i ta sama osoba.

O sukcesie w teatrze, a dziś w kinie, nie decyduje tylko talent. Nie, wcale nie mam na myśli łóżka. Gdy Georges Bizet wystawiał swoją “Carmen”, tak się przejął umiarkowanym przyjęciem opery, że dostał gorączki reumatycznej i umarł. Powodzenie twórców zależy od kilku czynników. Bóg wie jakich.

6. Jolanta Fraszyńska

Jestem od wielu lat zakochany w pani Fraszyńskiej. Ona chyba o tym nie wie, ja przypominam sobie, jak ją zobaczę na ekranie TV lub monitora. Pani Fraszyńska jest jak wino.

7. Dominika Kachlik

Też chciałbym być Pawłem Zduńskim albo Piotrkiem. Ganz pomada. Mogę też być sobą.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

uczę się tekstu do m jak miłość

Post udostępniony przez Dominika Kachlik (@dominika.kachlik)

Dominika Kachlik, źródło: Instagram

8. Anna Cieślak

Emitowany właśnie (maj 2020 r.) w TVN serial “Szadź” trąci ostrym banałem. Jeśli bohaterem jest psychopata, to oczywiście ulizany, pedantyczny, władczy – wykładowca akademicki Piotr Wolnicki. Występującemu w tej roli Maciejowi Stuhrowi do Hopkinsa brakuje kilku lat świetlnych. Policjantka (Aleksandra Popławska) gra tę samą melodię co w “Watasze”. Oczywiście zmaga się z uzależnieniem alkoholowym i próbuje nawiązać na nowo relacje z córką. Motyw bije po oczach oryginalnością jak dialogi z “M jak miłość”.

Serial ratuje żona psychopaty (Anna Cieślak). Doskonale odgrywa miłość, przywiązanie, strach, podejrzliwość, złość, nienawiść.  Naprawdę trudno zrozumieć, co jej mąż widzi w nudnych dwudziestoletnich blondynkach. I  one w nim. Oczywiście, oprócz miejsc zajmowanych na drabinie społecznej. Seksistowskie! Maseczki, włóż! 😉

9. Maria Probosz

Maria Probosz pewnie złamała serce niejednemu mężczyźnie. Jeden się zapił, drugi zbankrutował, trzeci… Nieważne. Nie ma co gdybać. Bo Maria seksapilem, erotyką, wyuzdaniem wręcz mogła pokonać wielu mężczyzn. Ją pokonał rak. W “Mistrzu i Małgorzacie” w reżyserii Macieja Wojtyszki grała Helę, kobietę – wampira. Któż by nie chciał, by naga, ponętna przyszła w nocy?

Aktorka uważana za seksbombę lat 80. Pojawiła się m.in. w „Tulipanie”, „07 zgłoś się”, „Porno” Marka Koterskiego i w „Pograniczu w ogniu”. Była żoną Marka Probosza, aktora „M jak miłość”. Zmarła 14 grudnia 2010 roku. W mediach informacja o jej śmierci pojawiła się dopiero przy okazji pogrzebu na łódzkim cmentarzu Zarzew. [1]

 

10. Maria Quoos

Za dotknięcie jej ciała z czasów polskiego horroru “Powrót Wilczycy” dałbym się pokroić. Nie wiem, czy na ten zabieg skusiłbym się dziś, ale dwoistość urody pani Marii, anielsko-diabeliczna, kusi.

Czytaj też...

(Wizyt: 1 406 razy, 1 dziś)
Bookmark the permalink.

Comments are closed.