Nasi klienci i firmy, dla których pracowaliśmy

Pan Jarosław Pałyska w czasie kilkuletniej współpracy zaproponował naszej firmie skuteczne rozwiązania dotyczące kampanii prasowych, szat graficznych opakowań i logo firmy. Przyniosły one naszej spółce oczekiwane rezultaty, a także zwiększyły znajomość marki.

Jarek Pałyska zbudował sklep NaBudowe24.pl praktycznie od zera. Od wykupienia domeny, aż po obecne sukcesy e-sklepu. Z racji współpracy nad wspólnym projektem zauważyliśmy, ze poradził sobie świetnie z tym tematem w pojedynkę, co uważam osobiście za wyczyn godny podziwu, ponieważ wiem ile pracy należy włożyć na każdym polu takiego projektu.
Jarek stworzył projekt sklepu, włożył masę pracy w budowę bazy produktowej (opisy, zdjęcia, grafika itd.), potem zaobserwowałem, że sklep internetowy (jego autorstwa) pnie się w dosyć krótkim czasie w wynikach wyszukiwania w Google na różne frazy ( słowa kluczowe)
Zadbał również o społeczności – np. blog firmowy, który oceniam, że także generuje ruch – czyli za tzw. content marketing daje dużego plusa.
Wprowadzenie produktów na Allegro na pewno przyniosło dodatkowe wzmocnienie wizerunku marketingowego w sieci. Sklep obecnie pełni rolę wsparcia sprzedaży w modelu B2B ( wiem to od zadowolonych klientów).
Jarka poleciłbym innym pracodawcom za pracowitość, sumienność, ambicję w dążeniu do celu a przede wszystkim za wiedzę, którą dysponuję. Praca wykonywana przez Jarka to naprawdę kilka etatów – od grafika, webmastera, pozycjonera,pr-owca po specjalistę od e-commerce.
Gdybym chciał rozkręcić swój e-biznes na pewno współpracowałbym z Jarkiem i jestem pewny, że bym na tym wiele zyskał.

Od 1994 roku Spółka świadczy outsourcingowe usługi BPO w komunikacji bezpośredniej. >Wspieramy naszych Klientów w procesach pozyskiwania, obsługi, utrzymania i zwiększania wartości Klientów.

M&P to silna, średniej wielkości firma, która jest obecna na polskim rynku już od ponad 16 lat. Posiada 14 bardzo eleganckich salonów z wysokiej jakości winami i alkoholami mocnymi; jeden prestiżowy Whisky&Cognac Club, 3 biura call center oraz zespół przedstawicieli handlowych w całej Polsce.Importuje wina i alkohole mocne z niemal całego świata. Na półkach jej salonów można znaleźć ponad 2000 tytułów, które importuje bezpośrednio od producentów. Ma ponad 90 dostawców zagranicznych oraz wielu polskich dostawców lokalnych alkoholi. Ma również 3 własne marki wódek: Starosta oraz należące do kategorii Premium: Pawlina i Dwór Polski.

Marka Big-Active zrodziła się z prawdziwej pasji do herbaty i pragnienia realizacji marzeń. Jest wyjątkowa, ponieważ od początku tworzyli ją ludzie, którzy chcieli w niej zawrzeć takie wartości, jak: naturalność, różnorodność i wysoką jakość. Udowodnili tym samym, że w świecie zdominowanym przez wielkie koncerny można stworzyć markę z duszą. 
Taką, którą konsumenci będą cenić nie tylko za oryginalność i różnorodność, ale przede wszystkim za jej indywidualny charakter. My też lubimy swoją pracę i wkładamy wiele wysiłku w to, by wykonywać ją dobrze. Cenimy indywidualność i dlatego, łamiąc utarte schematy, zachęcamy Cię do odkrywania razem z nami ulubionych smaków i gatunków herbat.

Firma Naturell AB powstała w Szwecji w 1920 r. Przedmiotem naszej działalności jest produkcja preparatów pomagających utrzymać dobrą kondycję organizmu. Produkty Naturell bazują na naturalnych surowcach, powstają w oparciu o wieloletnie doświadczenie w zakresie suplementacji diety i optymalnego odżywiania.Harmonia z naturą i ograniczenie do minimum zawartości składników syntetycznych sprawiają, że nasze preparaty odznaczają się wysokim stopniem przyswajalności, a tym samym wysoką skutecznością oddziaływania na organizm ludzki.Nieustannie prowadzimy badania nad preparatami nowej generacji, kładąc szczególny nacisk na jakość i bezpieczeństwo naszych produktów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, staramy się systematycznie poszerzać ofertę o interesujące Państwa produkty.

Czytaj też...

(Wizyt: 17 razy, 1 dziś)
Bookmark the permalink.

Comments are closed.